سئوی محلی (سئوی محلی) اهمیت و جایگاه به اندازه سئوی جهانی دارا می بیا تلاش برای سئوی محلی اهمیت زیادی دارد، اما مهمتر از آن این است که کجا و به چه صورت این تلاش انجام شود. بسیاری از صاحبان کسب و کار به این موضوع کمتر توجه می کنند و گاهی از تلاش و هزینه های انجام شده برای سئوی سایتشان، به دلیل کم کم، نا امید می شوند. این دسته از افراد به درستی نمی دانند که در سئو چه باید سرمایه گذاری کنند تا بتوانند بیشتر محصولات یا خدمات خود را به فروش برسانند. آنکه چقدر برای سئوی سایت زمان و هزینه گذاشته می شود، در مقابل این که هزینه و زمان چه زمانی انجام می شود، در درجه دوم اهمیت قرار دارد. در این مقاله قصد دارم پنج راه که در زمان بسیار کوتاهی به بهبود رتبه سئوی لوکال می رسم به شما معرفی کنم تا به این شیوه از هزینه و زمانی که برای صرف سئوی سایت شما بیشترین نتیجه را دریافت کنید. پیشنهاد می کنم هر پنج روش را به صورت ارگانیک انجام دهید و باعث نشود گوگل سایت شما را مجازات نمی کند.

سئو محلی (سئوی لوکال) چیست؟

احتمالا شما هم محصول یا خدماتی را در گوگل نشان داده اید که در زمان جستجوی جستجو، گوگل یک یا چند شرکت را در بالا و در داخل یک جعبه همراه با شماره تلفن، محل نقشه، ریویو نشان می دهد. این چیزی است که به سئوی محلی (سئوی لوکال) می گویند. بر اساس نوع کسب و کار، این نتایج ممکن است در ابتدای نمایش نتایج جستجو برای مخاطب نمایش داده شود. این موضوع می تواند یک تفاوت بسیار بزرگی بین شما و دیگران ایجاد کند. در این شیوه نمایش وب سایت، کاربر محل شما را بر روی نقشه اجرا می کند و با استفاده از اپلیکیشن گوگل مپ می تواند بهترین مسیر برای رسیدن به شما پیدا کند. شماره تلفن، آدرس و ساعت کاری شما در این بخش به نمایش می آیند و مخاطب از این موارد به خوبی مطلع می شوند. در مواردی که ریویو برای سایت وجود داشته باشد، مخاطبان با مشاهده بازخوردی که سایر کاربران از خدمات شما نوشته اند، برای تماس و استفاده از محصولات شما، تشویق می شود.

& nbsp؛

این نوع نمایش سایت در صفحات مقایسه نتایج جستجو با نمایش عمومی سایر لینکهایی که در این صفحه قابل مشاهده برای کاربر هستند. به خوبی نشان می دهد که تفاوت زیادی بین این دو نمایش نوع وجود دارد و این موضوع می تواند یک شرکت کسب و کار بسیار موفق است.

اکنون که با سئوی محلی (لوکال) بیشتر آشنا شدید، احتمالا می خواهید هم به این صورت در صفحه نتایج جستجو (SERP) نشان داده شوید. در ادامه راههایی که می تواند باعث شود شما نیز در اینکار موفق شوید و سویی محلی را تقویت کنید و به همان صورت که در بالا توضیح داده شد، سایت شما هم به نمایش در خواهد آمد، برای شما توضیح خواهم داد.

مرحله اول: یک صفحه گوگل MY Business Creation

ساخت یک صفحه Google My Business کاملا رایگان است. ساخت و پر کردن اطلاعات این صفحه بیشتر از بیست دقیقه از شما زمان نمی خواهد گرفت. در اینجا شما ساعت سرویس، شماره تلفن، آدرس محل کار خود و محل شما روی نقشه ثبت می شوند. اطمینان پیدا کنید که در اینجاعکسی مناسب که معرفی می کنید، قرار دهید و توضیحات را بنویسید که کاربران به خوبی در صفحه گوگل تجارت من با شما و خدمات و محصولات آشنا شوید. برای ثبت نهایی گوگل برای شما یک ایمیل ارسال می کند، که باید آن را بررسی کنید.

مرحله دوم: ثبت کسب و کار در دایرکتوری محلی

پس از ثبت نهایی کسب و کار در Google My Business هنوز هم کارهای زیادی را برایتان به وجود آورده است که باید انجام دهید! صدها دایرکتوری محلی در اینترنت وجود دارد که شما می توانید بر اساس نیازهای کسب و کار و تجارت خود را در آنها ثبت نام کرده و ثبت نام کنید.

از آنجا که احتمالا شما زمان زیادی ندارید و کسب و کار زمان زیادی از شما می گیرد و زمان زیادی برای تقویت سئو محلی خود ندارید ما می خواهیم این بخش به صورت خودکار. خوشبختانه برای این خدمات، سایتهایی هستند که به صورت خودکار اینکار را برای شما انجام می دهند. سرویس هایی مانند Moz Local، Aabaco یا Yext می توانند سایت و کسب و کار خود را در سند دایرکتوری محلی ثبت کنند. البته این سرویس ها کاملا رایگان نیست و هزینه در حدود 90 دلار است که در مقابل نتایج آن، یک سرمایه بسیار سودمند است. با ثبت کسب و کار در سایت های یاد شما به صورت خودکار شما در خدمات مانند MapQuest یا چهار ضلعی نیز ثبت می شود.

مرحله سوم: ریوویو گرفتن

اگرچه در مرحله اول مربوط به گوگل تجارت من بود و در آنجا شما موفق به کسب کسب و کار ریوویو می شوید، اما این دریافت ریوویو به این معنی نیست که رتبه شما از رقبای کارتان بالاتر خواهد رفت! اما ریوویو برای گوگل از اهمیت بسیار بالایی برای رتبه بندی به یک سایت استفاده می کند. برای کسب کسب و کار موفق در سئوی محلی، دریافت ریوویو باید در اولویت باشد. بنابراین لیستی از مشتریان و کاربران خود را از خدمات خود تهیه کنید و از آنها بخواهید برای شما ریوویو را بنویسند. یک کسب و کار موفق بالای 50 ریوویو می تواند تفاوت بسیار قابل توجهی با سایر رقبا خود پیدا کند.

مرحله چهارم: دریافت بک لینک محلی (لوکال بک لینک)

نمی دانم تا به حال اداره Domain به گوش شما خورده یا خیر. اما در صورتی که با آن آشنایی ندارید، به صورت خلاصه میتوان آن را به این صورت تعریف کرد: دومین اتوریتی یک امتیاز (از صفر تا صد) است که توسط Moz تولید شده است و پیش بینی می کند که رتبه وب سایت را در نتایج جستجو به چه صورت می شود. با این توصیف، باید بدانید دریافت یک لینک با کیفیت برای بهبود دومیت اتوریتی شما یکی از کلیدی ترین مسائل است.

یک بک لینک محلی و با کیفیت، مثلا از مشتریان یا همکاران شما، می تواند به دومین اتوریتی و سویی محلی شما کمک بسیار کمک کند. برای اینکار هم می توانید از مشتریان خود درخواست خود را در وب سایتشان بک لینکی ایجاد و هم می توانید با شرکای کاریتان صحبت کنید و از آنها درخواست بک لینک. اینکار می تواند به صورت مشترک، به این معنی که شما هم لینک آنها را در سایت قرار دهید، به این شیوه عموما همکاران و شرکای کاری، بیشتر از آن لذت خواهند برد.

مرحله پنجم: تقویت سئوی درون سایت

در ابتدا از وجود (NAP) در سایتتان اطمینان حاصل کنید. در تگ عنوان سایت می توانید محلی بودن کسب و کار خود را عنوان کنید. در صفحه تماس با سایت، تلاش کنید تا آدرس و جایگاه قرار گیرد؟دفتر کاریتان را مشخص کنید تا کاربران بتوانند به راحتی بتوانند پیدا کنند. اضافه کردن یک نقشه گوگل برای این منظور می تواند به کاربران کمک ویژه ای بکند. گوگل این موضوع را می داند و نیازی به هزار بار بارگیری ندارد. اگر این کار درست انجام شود، گوگل متوجه خواهد شد.

کسب و کارتان نبندید

اگر این کار را انجام ندهید، مانند این است که بر روی دکمه “بسته” قرار داده شده روی کسب درآمد و کارتان در اینترنت قرار دهید. اگر دفتر کاری شما به صورت مجازی است، آدرس اشتباه ندهید. هم گوگل و هم کاربر به زودی از این موضوع آگاه خواهند شد و با مسائلات فراوانی روبرو می شوند. تلاش نکنید به صورت خود ارگانیک سئوی محلی خودتان بهبود ببخشید و از روش های اشتباه استفاده نکنید. گوگل دارای الگوریتمی ویژه برای پنالتی کردن این نوع کسب و کار به نام Possum است.

مرکز فروش بک لینک

بک لینک یکی از مهمترین عوامل برای هر سایت است.

بک لینک عامل مهمی در جستجو هر سایت است.

ارزش گذاری سایت ها در موتور جستجوی جستجوی گوگل بیشتر بر اساس لینک بک است.

البته عوامل دیگر مانند محتوای و ارتباط لینک با محتوی سایت نیز در حال حاضر از عوامل مهم است
ما در این مرکز به شما کمک می کنیم تا خدماتی بی نظیر را به شما ببخشید.

هدف ما کمک به سایت های ایرانی، چرا که خدماتی نیز در کشورهای اروپایی با قیمت بسیار بالا وجود دارد که امکان سفارش کاربران ایرانی به این سایت ها واقعا امکان پذیر نیست.

ما خدمات بک لینک را به صورت انبوه برای اولین بار در کشور آوردیم و سعی خواهیم کرد خدماتی بهتر از سایتهای اروپایی با قیمت بسیار پایین ارائه دهیم.

سالس بک لینک به معنی فروشنده لینک بلاکر است که در سال 1389 به منظور ارائه خدمات بک لینک و خدمات مانند خرید رپورت آگهی، خرید

در زمانی که سالسا بک لینک با همکاری شرکت بک لینک فا قدم به اینترنت و دنیای ارائه خدمات مجازی گذاشت، تنها یک سایت اینترنتی ارائه دهنده ی آنلاین وجود داشت ولی امروزه بسیاری از سایت هایی که برخی واقعا اقدام به فروش بک لینک با کیفیت

و برخی هم فقط به دنبال کپی کردن پول و دریافت پول از مردم ساده تر هستند، اما ما در سالس بک لینک نه تنها خدمات خرید بک لینک و رپورتاژ و بک لینک دائمی ارائه می دهیم.

اما برای شما آموزش هایی داریم که می توانید قبل از اینکه هزینه ای خرج کنید متوجه شوید کدام گزینه ها می تواند شما را تا رسیدن به مطلوب مطلوب کمک کند.

درست است که قیمت پروژه نیز برای شما در اولویت قرار دارد اما جایی که سخن از کیفیت و سودوه است سرمایه گذاری قوی تر نیاز دارد، اگر به دنبال خرید بک لینک ارزان اما با کیفیت نامناسب !

آیا میدانید کدنویسی سایت چطور است؟

افزونه ای داریم به نام سئو دکتر که می توانید از لینک زیر بر روی مرورگر فایرفاکس خود نصب کنید.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/seo-doctor/؟src=ss

هدف ما از نصب این افزونه مشخص شده است، آیا متوجه شده اید کدنویسی سایت چطور است؟ ، این افزونه کار را تا حد زیادی ساده می کند، که تگ های اصلی اچ یک و اچ دو & lt؛ h1 & gt؛ و & lt؛ h2 & gt؛ در سایت وجود دارد یا خیر.

اهمیت تگ h1، h2 در وب سایت بسیار مهم است، تگ اچ یک بار در هر صفحه و به عنوان مهمترین تگ و تگ اچ دو چندین بار می تواند در یک صفحه تکرار شود و عنوان هر بخش را یدک کند، به طوری که با یک نگاه کلی به سرفصل های تگ های اچ دو می توان تشخیص داد که محتوای آن صفحه درباره چیست و آیا این محتوای قبلا مطالعه شده است ایم یا خیر.

تصاویری که در متن استفاده شده اند دارای برچسب alt و توضیح هستند یا خیر، توصیف تصاویر در این تگ بسیار مورد توجه است.

تعداد لینک داخلی و خروجی سایت شما توسط این افزونه به راحتی بررسی می شود. تعداد لینک های خروجی نباید از عدد خاصی بالاتر رود و چون این تعداد هر روز کوچکتر می شود از ارائه آن در این مقاله من متشکریم که این مقاله در آینده همچنین قادر به سئو و بهینه سازی وب سایت شما کمک خواهد کرد.

همچنین لود شدن صفحه وب سایت شما در حالت استاندارد قرار دارد یا خیر.

این افزونه متا دیسکریپشن و پیج نیز ایندکس وب سایت شما را بررسی می کند و همچنین بررسی تعداد کاراکتری که برای نوشتن عنوان، کلید و دیسکریپن استفاده کردید.

و در نهایت با بررسی این موارد یک درصد در برابر شما نمایش داده می شود و در عین حال هر چه که برای رسیدن به 100 درصد لازم است نیز به شما یادآوری می شود.

پس لازم نیست برنامه نویس باشید یا خیلی از کدنویسی سایت را ببینید، با نصب این افزونه بر روی مرورگر خود می توانید به برنامه نویس و طراح سایت خود گوشز کنید که چه ویژگی های برای شما مهم است بایستی انجام شود.

اگر کدنویسی سایت شما سئو نداشته باشد، هرچقدر تلاش کنید نسبت به رقیب های خود عقب تر، زیرا پایه و اساس سایت شما مشکلی دارد و به قول کوئت های قدیمی قدس اول گارسد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج! پس قدم اول و مهمترین چیز پیش از هر اقدام بررسی کدنویسی سایت شماست که سعی کنید صد درصد و سبز از افزونه سئو دکتر دریافت کنید.

آیا میدانید استاندارد محتوا در سایت چیست؟

محتوا سازی هم مگر استاندارد میخواهد! بله، چند سالی است که گوگل به محتوا بهای بسیاری می دهد و در آینده نیز شاید مهم ترین عامل سئو و بهینه سازی، در حال حاضر بخش زیادی از سئو و بهینه سازی این استاندارد را تشکیل می دهند، اما به راستی، < b> محتوای استاندارد چیست؟

محتوای استاندارد است که تولید خودتان باشد و از جایی کپی نداشته باشد و این در درجه اول و اولویت برای وب سایت شما قرار بگیرد، زیرا هنگامی که یک محتوای توسط هر سایت تولید و منتشر می شود، در سرورهای گوگل ایندکس و ذخیره می شود.

بعد از آن اگر شخص یا سایتی اقدام به انتشار همان محتوا کند، چرا که قبلا در گوگل وجود داشته است، بخش زیادی از امتیاز؟این صفحه هرچقدر هم بالا رود متعلق به سایتی است که اولین بار این مطلب را منتشر کرده است، بدون اینکه لینکی در وب سایت کپی شود، پس اختصاصی خود تهیه و تنظیم کنید.

محتوای ارائه شده در سایت باید مرتبط با موضوع کلی سایت و عنوان صفحه و مطلب باشد، در محتوایی که ارائه می دهید از عکس نیز استفاده کنید. تولید بخش هایی از متن که اهمیت دارند.

با توجه به اینکه محتوای ارائه شده مرتبط با سایر صفحات سایت، ممکن است در داخل محتوای ارائه شده کلماتی وجود داشته باشد که در دیگر بخش ها به آن پرداخته، آن کلمات را به لینک های مرتبط مرتبط در این صورت نه تنها محتوای استاندارد تر، بلکه اگر کسی به شما کپی کردن یک متن و انتشار آن در سایت دیگری، برای شما لینک بک لینک و بک لینک صفحات شما در سایر سایت ها منتشر شده است و این کاملا به نفع وب سایت شماست.

در تصاویر استفاده شده در متن محتوای خود را به صورت تگ قرار دهید و توضیح مناسبی را وارد کنید، این تصاویر بعدا در بخش تصاویر جستجوی گوگل نمایش داده می شود و برای شما بیننده خواهد آورد پس تصاویر را جدی .

اگر لازم بود به سایت دیگری لینک کنید و در مورد افزونه یا وب سایت دیگر صحبت کنید، باید در لینک وب سایت لینک از Rel = “nofollow” استفاده کنید. به این ترتیب به گوگل فهمانید که امتیاز از سایت من به این لینک ارائه نکن و نمره از دست دادن نیست.

کدنویسی و محتوای استاندارد را انجام دادید؟

وقت پرواز را فرارسیده است، بر فراز رقبائی خود قرار دهید.

یک سایت هرچقدر کدام استاندارد دارد و هرچه که عالی و استاندارد تولید شده است، بدون بک لینک سالها زمان نیاز دارد تا در رقابت در صفحه اول جستجوی گوگل قرار گیرد، چون صفحه اول جستجوی گوگل تنها جای ده وب سایت است و قطعا جای وب سایت شما باید در این صفحه باشد.

برای رسیدن به این مهم نباید عجله کرد، هر اقدام نامناسب و عجولانه ای موجب مشکوک شدن سرویسهای گوگل می شود از جمله آن سرویس پنگوئن که یک بازرس کامل است که مهم ترین چک کردن عنوان ها

پس عجله ننید چون در صورتی که برای مثال همه ی بک لینک ها با یک عنوان یا در زمان بسیار کوتاه ایجاد شوند، یکی از سرویس های گوگل به شما مشکوک خواهد شد اما با صبوری و انجام موارد زیر قطعا به جایگاه مطلوب خواهید رسید.

خب پیشنهاد سالی بک لینک چیست؟ پیشنهاد ما ایجاد بک لینک اصولی و قدم به قدم است، به طوری که هزینه ای که پرداخت می کنید می توانید هم نتیجه بگیرید و سود سالیانه و پول، نوش جونتون. اما چگونه؟

حتما کدنویسی سایت و محتوا باید قبل از خرید بک لینک انجام شود که اگر نباشد هرچقدر هزینه راه به جایی نخواهید برد اما اگر کدگذاری و محتوای سایت شما تکمیل شده و همه چیز عالی است با این روش بک لینک سازی اقدام به پرواز بسیار چشمگیر است.

در ابتدا چند مقاله یا رپو؟برای ارسال آگهی برای وب سایت خود، سعی کنید این رپتوراژ ها آگهی جامع را داشته باشید و از کلمات کلیدی خاص استفاده کنید که بخش های مختلف سایت را توضیح می دهد.

سپس دو یا سه لینک از کلمات در هر مقاله به سمت سایت خود ایجاد کنید، مقاله را ذخیره کنید و برای هر یک از تصاویر طراحی و آماده شوید.

به بخش خرید رپورتاژ آگهی سالس بک لینک بروید، چرا پیشنهاد می کنیم؟ چون رپورتاژ آگهی مطالبی است که شما آماده کرده اید و آن مطلب را در وبسایت ای که سفارش می دهید منتشر می شود، این رپورتاژ همیشه در آن وب سایت باقی خواهد ماند و به همین ترتیب شما چندین لینک مهم و دائمی دارید اما چرا دو یا سه لینک باید به سوی سایت خود هدایت کنید زیرا Google به شدت مخالف تبلیغات تبلیغات است و در بیش از هشت پیوند تبلیغی استفاده می شود و تعداد لینک ها و همچنین کپی یک مقاله در چند ده سایت مواردی که Google متوجه تبلیغ بودن متن می شود و اعتبار آن مقاله توسط سرویس پانای گوگل لغو می شود.

اما یک یا چند رپورتاژ آگهی خوب، پیشرفت مرحله یک سایت شماست و بعد از آن منتظر بمانید تا مقاله ها در گوگل شاخص شوند. برای اینکه متوجه شوید مقاله ها ایندکس شده اند یا خیر به سایت گوگل اتفاق.

بنویسید و بجای عبارت nameite.com، آدرس سایتی که خودتان را به عنوان رپورتاژ آگهی سفارش داده اید را وارد کنید و در ادامه یک فاصله ایجاد کنید و عنوان رپورتاژ خود را بنویسید. گوگل

site: namesite.com

اگر در نتیجه گوگل ظاهر شد، رپورتاژ شما ایندکس شده است. ممکن است یک یا ده روز از زمان ثبت رپورتاژ شما بگذرد تا آن را رپورتاژ در سایت مورد نظر نمایش داده شود، با توجه به بازدید هر سایت متفاوت است، حداقل 6 پیشنهاد رپورتاژ پیشنهاد می شود، سعی کنید همه رپتوراژهای آگهی با یکدیگر متفاوت باشند یعنی مقاله متفاوتی را تهیه و تنظیم کنید و یک مقاله را در چندین سایت تبلیغ کنید. هرچند که طبق تست های انجام شده درج یک مقاله در 14 سایت مشکلی ایجاد نشده اما آینده ممکن است سرویس جدید در گوگل با این روند نیز مقابله کند پس با پیش بینی و هر تغییری ایجاد شده به نفع شما باشد.

بعد از گذشت چند روز از ایندکس کردن رپتوراژها در گوگل، اقدام به خرید پیوند دائمی در قالب قالب وبلاگ ارائه شده توسط سایت طراحی قالب وبلاگ. به عبارتی لینک وب سایت شما را با نام های مختلف در داخل کد قالب قالب وبلاگ منتشر می کند و کاربران وبلاگ نویسان که از قالب قالب وبلاگ استفاده می کنند لینک وب سایت شما را نیز در وبلاگ خود منتشر خواهد شد.

پس از مدت سه ماهه لینک وب سایت شما تنها از طرح های ارائه شده در سایت طراحی شده است. مدت زمانی معادل سه ماه از قالب ها استفاده می شود باقی خواهد ماند تا کی مدیران وبلاگ نویس تصمیم می گیرند مجدد قالب وبلاگ خود را تغییر دهید و مطمئنا همه هزار نفر هم همزمان نخواهد بود پس از این روش همچنین هزاران بک لینک های مختلف می شود؟ما دقت کنید که همه ی لینک ها به یک صفحه و با عنوان نامرتب مثلا اگر شما فروش تلویزیون را دارید، قرار دادن عنوان ها به این صورت، تلویزیون، فروش تلویزیون، تلویزیون فروشگاه، فروش تلویزیون ال سی دی، فروش ارزان تلویزیون، فروش تلویزیون با گارانتی و تمام پیشوند و پسوندهایی که مرتبط با تلویزیون هستند.

در طول زمانی زمانی که این نوع آگهی فعال است، اقدام به خرید بک لینک دیگر نکنید و سه چهار ماه صبر کنید تا گذر زمان و لینک به اصطلاح مردمی شکل بگیرد.

در این مدت گوگل شناسه تمام صفحات وب سایت شما را پرداخت خواهد کرد و شما همچنین در طول این مدت اقدام به ایجاد استاندارد محتویات تا سایت شما از طرف گوگل یک سایت به روز رسانی خواهد شد. < / p>

پس از چهار ماه ممکن است به صفحات اول گوگل آمده یا در صفحات دوم و سوم قرار داشته باشید اما حتی اگر در صفحه اول جستجو کنید، باید آخرین شلوغی که در ادامه به خدمت شما بپیوندد و جای خود را محکم کنید.

اگر در صفحه دوم به بعد باشید و همه موارد را بدقت انجام داده اید احتمالا رقابت در میان کلمه ای که قصد دارید به صفحه اول برسد بالاست اما هرچقدر رقابت سنگین باشد با پیروزی نهایی پیروز خواهید شد .

پیج اتوریتی و دامین اتوریتی سایت هایی که قصد خرید آنها را از طریق سایت موز بررسی کنید.

https://moz.com/researchtools/ose/ سایت موز

برای سایت های با دامین دات کام، دات نت، او آر جی، پیج اطوریتی بالای 48 و برای دامین های دات آی آر پیج اتوریتی بالای 39 به دلیل دامین های محلی اری سخت تر امتیاز می شود

<

موارد دیگری را نیز در سئومسترینگ مورد بررسی قرار دهید مانند مالی مالی یک وب سایت، هرچه ارزش مالی یک وب سایت بالاتر باشد، بازده در آن بیشتر است، از دیگر موارد تعداد لینک های خروجی آن سایت بررسی کنید که می توانید آن را توسط افزونه ی سئو دکتر که در ابتدا استفاده می کنید را بررسی کنید.

نکته ای که نباید فراموش کرد که لینک های که می خواهید خرید کنید حداقل یک سال باید در وب سایت مورد نظر نگه دارید و به طور مرتب تمدید، بعد از یک سال مطمئنا خیلی ثروت از سایت شما که تمدید پیگیری های آنها برای شما بسیار مهم است، اما مهم این است که لینکهایی که ایجاد می شوند بسیار طولانی در آن سایت ها باقی بنده اند و در یک دوره کوتاه حذف نمی شود، حتی حذف لینک و دوباره فعال کردن آن ممکن است باعث شک Google بگذارید پس مطمئن شوید که لینک های ایجاد شده حذف شده اند، انتخاب عنوان در این سایت ها می تواند یکسان باشد زیرا شما از سرویس قالب های وبلاگ قبلا استفاده کرده اید هیچکدام از این سایت ها هیچ مشکلی ندارند، حتی اگر لینک شما در 50 سایت هم همزمان ایجاد شود، هیچ مشکلی بر روی وب سایت شما تاثیر نمی گذارد، زیرا شما در وب سایت های قالب وبلاگ کافی شنیده اید و بسیاری از بک لینک ها همچنان سر جای خود باقی هستند اما به مرور زمان کم می شود و بهتر هر هشت ماه یک بار اقدام به خرهمچنین می توانید از این لینک در قالب قالب وبلاگ نیز استفاده کنید و همچنین این سیستم را برای سایت خود شارژ کنید.

بروز رسانی مداوم سایت، حداقل در هر هفته، یک محصول یا مقاله ای که خودتان تهیه و تنظیم کرده اید و هیچ جایی دیگر در اینترنت وجود ندارد را در وب سایت خود منتشر کنید و از لینک سازی داخل محتوا سایت خود استفاده کنید.

ما ده ها بار این راه را تست کردیم و هربار نتیجه گرفتیم و مطمئن باشید شما هم نتیجه خواهید گرفت و مهم این است که در صحنه رقابت ماندگار باشید و مانند برخی از سایت هایی که یک ماه با هزاران روش به صفحه اول گوگل می آیند و یک شبه نیز از صفحه روزگار حذف خواهند شد.

ممکن است سخت به نظر می رسد اما این سختی باعث می شود هر کسی رقابت با شما را نداشته باشد و اگر یک رقابت امروز شروع به رقابت با شما کند حداقل یک سال طول می کشد تا شما در حال حاضر اگر شما بعد از یک سال است که قطعا بعد از یک سال شما خیلی پیشرفته تر خواهد بود و امکان دستیابی به شما برای جدید رقبا در دسترس نیست.

دسته بندی : افزایش فروش سایت