ممکن است تصور کنید که لینک های نوفالو بی تاثیر هستند.اما من با پرسش از شما، این اعتقاد را به چالش می کشند. در نهایت این سوال خود را به این نتیجه می رسند که لینک های نوفالو مهم هستند:

درست است که لینک های اینترنتی به طور مستقیم انتقال نمی دهند. در حال حاضر اکثر سایت ها، کد ها، سیستم های مدیریت محتوا، لینک های خروجی به صورت پیش فرض نوفاالو هستند. حتی برنامه نویسان و طراحان وب سایت که به طور اختصاصی سایتی طراحی می کنند نیز به همین ترتیب عمل می کنند. با این حساب، بیشتر لینک ها به طور پیش فرض نوفاو هستند. آیا فکر می کنید وقتی بیش از 70٪ لینک های خروجی سایت نوفالو، گوگل که صرف دیدن مشخصه نوفالو، تاثیر نمی گذارد؟

آیا تا به حال به سایت یا صفحه مفید پیوند داده اید؟ بله فالو لینک و دلتان برای رنکینگ آن سایت می شود؟

آیا واقعا سایت لینکدار، میداند فالو و نوفالو چیست؟

آیا می دانید به این روش که از سال 2008 میلادی آغاز شد (نوفلو شدن تدریجی لینک ها)، اکنون لینک فالو بسیار کم است و اکنون گوگل باید، از میان تمامی لینک های اینترنتی، سایت ها را رتبه بندی کند بدون شک این نتیجه باید حاصل شود که گوگل نیز مجبور است که لینک های نوفالو را تجزیه و تحلیل کند و در رنکینگ تاثیر بگذارد.اگر می شود از مجموعهای از پیوندهای نوفالو که کمتر از فالو لینک ها در سطح وب نیست، صرف نظر کنند کرد و انها را بی تاثیر کرد؟

آیا امکان ندارد، یک سایت معتبر، صفحه یا سایت دیگر به صورت طبیعی، به عنوان لینک مفید یا مبنایی، به شکل صورت نوفاالو لینک شده باشد؟ شما جای گوگل باشید، چون تنها هستی، آن را در رنکینگ، تاثیر نمی گذارد ؟

آیا می دانید نویسندگان زیادی وجود دارند که نمی دانند و یا فورو این فای را نمی دانند و در سایت خود معرفی می کنند؟ (سایت های خبری، آموزشی و …)

آیا می دانید سایت های مشهور و قدرتمند و یا در انجمن ها پرسش و پاسخ مانند stackoverflow.com (این سایت فقط یک نمونه است و بیشتر برای برنامه نویسان و توسعه دهنگان است) هنگامی که لینک مفید معرفی، به صورت نوفالو؟ در این سایت ها لینک تنها برای مفید بودن در یک مطلب مرتبط معرفی شده و طبیعی ترین لینک بکشد ممکن است؟ پس منطقی است که گوگل صرف نوفالو بودن به آن اهمیت ند؟؟

آیا می دانید که اگر تمام لینک های شما فالو باشد، غیر طبیعی است و گوگل متوجه شما می شود؟ مگر می شود با توضیحات که داده شد، یک سایت فقط بک لینک نوفاالو یا اکثرا بک لینک فالو داشته باشد با این توضیحات، بدون شک متوجه شده اید، که بک لینک های نوفالو، می توانید به تمام لینک های فالوی شما معنا و اعتبار را فراموش کرده و آنها را طبیعی کنید.

آیا می دانید، گوگل هوشمند تر از آن است که به مشخصه فالو یا نوفالو اهمیت دهید؟ آیا می دانید Google خود اکنون با توجه به موقعیت و موقعیت خروجی لینک، محتوای صفحه که در آن لینک وجود دارد و صفحه که لینک به آن اشاره می کند و …، برای تاثیر لینک ها تصمیم می گیرد؟

آیا می دانید سایت های تبلیغاتی گسترده محیطی، تلویزیونی، اینترنتی، بیشتر لینک هایی که دریافت می شوند نوفالو است و چون برندینگ (دست برتر سئو) قوی هستند، نیازی به ساختن لینک ندارند؟ همین برندینگ آنها که برای آنها به طور طبیعی ایجاد شده است، حاوی پیوندهای نوفالوئی بسیار زیاد است! اما این گونه سایت ها معمولا در رتبه یک Google نتایج هستند!

آیا می دانید، بازی این به سادگی هم نیست و گوگل هوشمند تر از آن است که صرف نوفالو بودن لینک، گوگل آن را غیر مهم دانستن و صرف فالو بودن آن، مهم تلخه کند؟

آیا باز هم اعتقاد دارید که لینک های نوفالو خوب و بی تاثیر است؟ فکر نمی کنید!

همانطور که می دانید، هر وب سایت دارای یک IP است.سایت هایی که IP خاصی ندارند ممکن است آن ها با IP ده ها و سدها دیگر متفاوت باشند.

شما می توانید با باز کردن خط فرمان ویندوز خود (Start & gt؛ cmd.exe) و تایپ ping sitename که نام sitename دامنه مد نظر است، IP سایت مورد نظر را تشخیص دهید.

هر IP از 4 بخش 3 حرفی (3 عددی یا کمتر) تشکیل شده است که با نقطه جدا می شود. IP ها اکنون دارای دو ورژن 4 و 6 هستند. IP هایی که ما با آنها داریم IP های نسخه 4 هستند (4 بایت – 32 بیتی) .مانند (178، 203، 25، 3).

هر بخش از IP یک کلاس است (کلاس دارای تعریف دیگری نیز هست که به بحث مربوط نمی شود). برای مثال 178، 203، 25، 3 دارای 4 کلاس است که از سمت چپ کلاس A با عدد 178 آغاز می شود می شود و به ترتیب به سمت راست، تعداد 203 کلاس B و تعداد 25 کلاس C و تعداد 3 کلاس D است.کلاس A و B به بخش Network IP و کلاس C و D به بخش Host IP معروف هستند.اطلاعاتی که روی یک سرور یا یک محدوده از سرورها هستند، دارای کلاس C IP هستند یکسان هستند.یعنی کلاس C آنها یکسان است.در مقاله شبکه وبلاگ درباره تخریب و هماهنگی IP های بک لینک ها گفتم.ا الان کار به جای باریک تر قرق می شود و IP هیچی C کلاس IP لینک ها هم مهم هستند!

گوگل و موتورهای جستجو، به C کلاس IP بک لینک های شما توجه می شود.در حالت معمول یک سایت، که دارای لینک های طبیعی، از سایت های مختلف با C کلاس IP های مختلف متفاوت است. آیا اگر شما جای گوگل، سایت هایی که از لینک های IP، IP یا کلاس IP خاص خاصی استفاده می کنند، رتبه ای بهتر از سایتی که از سایتی با کلاس C IP متفاوت است با لینک بک است؟

گوگل به خوبی می داند بسیاری از کلاه سیاه و وب مستران و سئوکاران مبتدی، مجموعه ای از لینک های روی یک سرور یا بر روی یک IP کلاس C وجود دارد. با کاهش شدید اثر بک لینک هایی که بر روی کلاس C IP هستند، آرزو برای مصارف لینک تنگ شده است. استفاده ازچنین سایت ها برای بک لینک توصیه نمی شود.به قطعا می توان گفت که این لینک ها بد هستند.اما دارای ریسک است و دست کم، اگر ریسک نداشته باشد، ممکن است آن بازدهی و تاثیری که فکر می کنید نداشته باشد یا سایر بک ها واقعا طبیعی شما را بی اثر تر کند.ازراها این لینک ها، اگر به صورت کامل استفاده شوند، لکه ی سیاه در بین بک لی نکته جالب و چشمگیر گوگل به عملکرد شما حساسیت دارد.

لازم است به ذکر است شرکت های هاستینگ خارجی زیادی وجود دارد که با نام Seo Web Hosting به شما میزبانی با C کلاس IP متفاوت و البته قیمتی بیشتر ارائه.

Authority Authority و Domain Authority یک فاکتور غیر رسمی سئو است که نقش بسیار مهمی دارد.

با توجه به اینکه گوگل بروز رسانی pسن روابط متوقف شده است و اگر هم مجددا پیج رنک ها به روز بشود، با فاصله زمانی بسیار زیادی این کار انجام می شود، این دو فاکتور نقش مهمی دارند. صفحه Authority و Domain Authority به ترتیب به معنای اعتبار صفحه و اعتبار دامنه، توسط شرکت موز ارائه شده است که از طریق سایت moonsy یا opensiteexplorer.org می توانید مقدار صفحه و مالکیت دامنه سایت خود را بررسی کنید.

معمولا مجوز دامنه از مجوز صفحه کمتر است. مجوز دامنه مربوط به اعتبار کل دامنه است. همچنین مجوز صفحه فقط اعتبار یک صفحه (URL) را نشان می دهد. این مشخصه، همانند پیج رنک گوگل، برای صفحه اول یک سایت ، دارای مقدار بیشتری است و تعداد بین 0 تا 100 است که هر چه بالاتر باشد بهتر است و نشان دهنده اعتبار و قدرت بیشتری در موتورهای جستجو از جمله گوگل است. ارتقاء این تعداد به صورت عادی سخت می شود. برای مثال، رسیدن از صفر تا 20 بسیار آسان تر از رسیدن از 20 به 40 است و همینطور تا صد ادامه دارد. مسئولیت دامنه توسط صفحه صفحه مجاز صفحات سایت، محاسبه می شود.

& nbsp؛

این مقدار، بیشتر بر پایه تعداد و کیفیت لینک های ورودی به سایت (مشابه پیج رنک گوگل) محاسبه می شود و عمر دامنه یا صفحه، میزان سیگنال های دریافت شده از شبکه های اجتماعی و چند فاکتور دیگر، که برخی از روش نحوه محاسبه دقیق آن باخبر، محاسبه می شود. اما تلاش کرده اند، عددی ارائه دهند، که با روش های گوگل و سایر موتورهای جستجو (تا آنجا که ممکن است هک کردن الگوریتم ها را حدس بزنند) بیشتر باشد. < / span>

& nbsp؛

چه مقدار برای اعتبار صفحه و دامنه مناسب است؟

عدد بالای 70 بسیار بالا و ایده آل است! کمتر سایتی در ایران چنین است!

عدد 60 و بالاتر بسیار بسیار عادی مناسب است.

عدد 50 و بالاتر نشان از قدرتمند بودن یک سایت یا صفحه است.

تعداد 40 تا 50 عدد مناسب است و بسیاری از سایت های معتبر بین 40 تا 50 هستند.

تعداد 30 عدد نه پایین اما آنچنان هم نشان از قوی بودن سایت نیست.

20 اعداد برای سایت های تازه ایجاد شده، ممکن است عدد مناسب و کمتر از آن، کمی پایین باشد.

& nbsp؛

نکته های مهم درباره صفحه: Authority and Domain Authority:

– تمام اعداد بالا، برای صفحه نخست فاکتور صفحه قدرت تخمین زده شده است.طبیعتا، مجوز دامنه کمی کمتر (با اختلاف حدود 10 تایی) می شود.

– صفحات داخلی و پست های جدید، در بسیاری از مواقع، صفحه قدرت برابر با یک یا صفر است و این نشان از فقیر آن صفحات نیست.

– این دو فاکتور، درباره صفحات یا دامنه هایی که از ریدایرکت هستند (به طور مثال URL صفحه یا دامنه عوض شده است)، معمولا دارای خطا و اعتبار آدرس قبلی، به آدرس جدید انتقال نمی شود. بنابراین ممکن است یک سایت قدرتمند را ببینید که اختیار دامنه از صفحه پایین پایین است.

– ممکن است صفحه اول وب سایتی دارای مجوز صفحه بین 30 تا 50 باشد، اما سایتی بسیار ضعیف و حتی اسپم (مانند صفحات پیج رنکافی ضعیف). البته من شخصا، سایت های ضعیف با صفحه بالای 50 ندیدم.در کل این دو مشخصه، چیزی نیست که بخواهید حساب کامل روی آنها باز کنید. تمام فاکتورهای سئو، حتی فاکتورهای رسمی مانند صفحه ای که توسط گوگل خود ارائه می شوند، قابل قبول نیستند. همه فاکتور های سئو همیشه در کنار هم می توانند سودمند باشندنه، به صورت تک نفره.

دسته بندی : افزایش فروش سایت