< / span>

15 نکته در <قوی> خرید بک لینک بهتر است رعایت تا کمتر دچار مشکل از سمت گوگل شوید.

خرید بک لینک

& nbsp؛

خرید بک لینک خود به تجارت تبدیل شده است و برخی برای کسب درآمد اینترنتی برای این کار مشغولند.

خرید بک لینک ارزان ، خرید بک لینک ببخش ، خرید بک لینک قوی ، خرید بک لینک دائمی و > بک لینک رایگان، کوئری هایی هستند که در زمینه خرید و فروش بک لینک لینک می شوند.

در وهله اول می گویم بک لینک نخرید اما

باید قبول کرد که برخی از کسب و کار به خرید بک لینک نیاز دارند. کسب و کارهایی که محتوای آنها هرگز استفاده نمی شود که مایل به تولید لینک. بسیاری از کسب و کارها به این شکل هستند و می دانند که از 100 تا مطالبی که از سایت شما کپی می کنند شاید 10 تا به شما لینک دهند. (این آمار مخصوص ایران و تجربه نگارنده است و در هیچ جای علمی آن را خواندند) در اینجا می خواهم نکاتی برای خرید بک لینک بگویم.

& nbsp؛

[لینک مرتبط: طراحی سایت ]

& nbsp؛

خرید بک لینک

& nbsp؛

   

 1. خرید پیوند به صفحات مختلف سایت را انجام دهید. به دو دلیل: 1) گوگل شک شکند 2) تمام صفحات شما اعتبار کسب می کنند. PA تمام صفحات بالا روند
 2.  

 3. از سایت های خرید بک لینک انجام دهید که موضوع مرتبط با شما داشته باشند. (سنخیت کسب و کار داشته باشند)
 4.  

 5. حتما باید حتما بک لینک دائمی باشند. (آن کاهش اعتبار و لطمه ای که گوگل در هنگام حذف بک لینک، به سایت شما میزد خیلی دشوار است که ایشالا قسمت گلبرگ بیابان هم نباشد)
 6.  

 7. حتما باید حتما PA، DA، MOZRank آن سایت از سایت شما بالاتر باشد. پیشنهاد من DA بالای 30 و MOZRank بالای 5 است. توضیح داد که این شاخص ها را در “رقیب کیست و چگونگی تجزیه آن” توضیح دادیم – به این می گویند خرید بک لینک با کیفیت . این اتفاق معمولا در خرید بک لینک خارجی این اتفاق می افتد
 8.  

 9. تا جایی که بتوانید لینک های سایت هایی را که دارای میزبان متفاوت هستند بکشید. (ترجیحا هاست ایران (بومی) بودن – خرید بک لینک ایرانی )
 10.  

 11. به تعداد بک لینک خود آن دامنه که می خواهید از آن لینک لینک دقت کنید، همچنین traffic سایت او
 12.  

 13. بدانید که لینک Nofollow برای فروش و دنبال برای فروش است و اعتبار گوگل خوب است (ترجیحا دنبال کنید)
 14.  

 15. بک لینک از هر دامنه یک عدد کافی
 16. است
   

 17. ترجیحا دامنه با پسوند باشد. (پسوند بومی بیشتر به سایت کمک می کند). اما کام همیشه و در همه جا خوب است.
 18.  

 19. متن لنگر مناسب را انتخاب کنید. (در راستای استراتژی کلمه کلیدی) و سعی کنید لینک ها در پاراگراف اول باشد (برای زمانی که میخواهید لینک Inbound Link را دریافت کنید)
 20.  

 21. سعی کنید لینک در متن ( لینک درج لینک ) نه در فوتر و قسمت پیوندها و …
 22.  

 23. بیش از 10٪
 24.  

 25. ترجیحا بک لینک از وبلاگ ها ؟؟ خرید. اگر از سایت ها بخرید حتی اگر به شما قول دائمی بودن را نیز بعد از مدتی می بیند دیگر به او نمی کند و بستن سایت و شما می توانید و حذف بک لینک. ولی در وبلاگ این اتفاق ممکن نیست. (خیلی ناادر)
 26.  

 27. برای دریافت صفحه ای که میخواهید اعتبار بگیرید، نه الزاما صفحه اول. مثلا بک لینک به کرنرستون اختصاص دهید.
 28.  

 29. کل کمپین را برای یک کلید واژه پیاده سازی کنید، بهتر جواب دهید.

دمین اتوریتی چیست؟

دامین اتوریتی (DA) در واقع امتیاز برای رنک دهی موتورهای جستجو است که MOZ آن را توسعه داده است. این امتیاز می تواند پیش بینی کند که یک وب سایت در جستجوی نتایج چه رنکی دارد. امتیاز چگالی دامنه از 1 تا 100 متغیر است. بالاترین امتیاز به معنای بهترین رنک می باشد.

دامنه دامنه با ارزیابی دامنه لینک شده، تعداد کلی لینک ها، MozRank، MozTrust و غیره محاسبه می شود و به شکل نمره یا امتیاز Domain Authority ارائه می شود. این امتیاز می تواند برای مقایسه وب سایت ها یا نظارت بر رنک وب سایت در زمان مشخص استفاده شود.

در نتیجه، این مدل نشان می دهد که به نظر گوگل، چه صفحاتی باید برای هر عبارت جستجو شده رنک بگیرند و به چه ترتیبی نیز باید رنک بگیرند.

هدف از دامین اتوریتی این است که با ارائه فاکتوروری برای مقایسه قدرت سئو سایت های مختلف، رفع ابهامات موجود.

با این که بازاریابان آگاه هستند که Domain Authority به عنوان یک فاکتور، محدودیت ها نیز دارد، اما معتقدند که دامین اتوریتی دستی کم است برای اینکه آیا تلاش های انجام شده برای سئو، کار می کنند یا نه. به همین دلیل، دمین اتوریتی هدف مهمی در پی دارد.

در زمان یافتن لینک های جدید، بررسی Domain Authority قبل از برقراری ارتباط با آن سایت بسیار کارآمد است. در مقایسه با سایر فاکتورهای کمی و کیفی، دامنه دیجیتالی می تواند برندهای مختلف برای گرفتن تصمیمات بهتر شود.

دامنه دامنه توسط MOZ ارائه شده و در واقع Moz مالک این نام است. مجموعه ابزارهای آنها، چگالی دامنه های خاصی را بررسی می کنند، اما هزاران ابزار دیگر نیز از API Moz استفاده می کنند تا این امتیاز ها را ببینند.

هرچند، چند مجموعه نرم افزار سئو دیگر نیز هستند که دیدگاه ها کمی متفاوت به قدرت دامنه سایت به شما می دهد.

امتیازاتی که Moz به وب سایت های گوناگون می دهد وابسته به لینک های ایندکس شده توسط MOZ، که بدون شک این فهرست از ایندکس URL های گوگل کوتاه تر است.

دیگر شرکت های تولید نرم افزار در زمینه سئو مانند Majestic و Ahrefs نیز ایندکس URL های خاص به خود دارند. این شاخص ها، همپوشانی زیادی با یکدیگر دارند، اما مجددا با سوالات زیر می توانید این نرم افزار ها را اندازه گیری کنید:

   

 • اندازه ایندکس: چند URL در ایندکس این نرم افزار موجود است؟
 •  

 • به روز رسانی ایندکس: هر چند بار یک بار ایندکس این نرم افزار به روز می شود؟
 •  

 • لینک های فعال: آیا لینک های شکست خورده و خراب می شوند که نشان می دهد که لینک آنها با کد 200 یا به عنوان فعال بودن لینک فعال است؟
 •  

 • شباهت به رنک واقعی: آیا دامنه ای که بیشترین امتیاز را گرفته است، رنک بهتر است؟

میزان اهمیت این سوالات و پاسخ آنها بستگی به برند دارد. با این وجود این ها مواردی بودکه بهتر است آنها را ارزیابی کنید.

ما می خواهیم ابزارهای Moz معرفی کنیم (بعضی از آنها رایگان هستند). این ابزارها نشان دهنده دامنه هر سایتی هستند.

(Moz (MozBar، Open Site Explorer: )

واضح است که Moz یک منبع موثق برای چک کردن غلظت دامنه است. MozBar که در فهرست بهترین افزونه های سئو در Google Chrome قرار دارد، می تواند در این لیست قرار بگیرد.

MozBar، دامین اتوریتی سایت به همراه پیج اتوریتی (Page Authority) نمایش داده می شود صفحه ای که کاربر در حال مشاهده آن است. دوستان عزیز، همانطور که از نام Authority Page پیدا می شود، پیج اتوریتی از متدی مشابه به دامین اتوریتی استفاده می کند، اما تفاوت آن در این است که مربوط به دامنه نیست، بلکه مربوط به URL خاصی است.

از این ابزار می توان در صفحه نتایج جستجو نیز استفاده کرد. با استفاده از آن می توان مشاهده کرد آیا پیج اتوریتی یا دامین اتوریتی سایت با رنک بالائی که آن سایت در خاص کلید واژه قرار دارد، همخوانی دارد یا نه.

ترکیب این دو فاکتور با هم، نقطه شروعی عالی برای بررسی کیفیت و کمیت بک لینک یک دامنه است.

هرچند، بازاریابان باید آگاه باشند که این امتیاز، نوسان و ثابت نیستند.

باید به این قضیه مثبت نگاه کرد، چرا که امتیاز یک سایت، انعکاس صحیح است از اینکه گوگل چگونه سایت ها را ارزیابی می کند. Moz با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین می تواند امتیاز چگالی سایت ها را با توجه به لینک های سایت باز کردن اندازه گیری و ایندکس خود را به روز کند.

به نظر می رسد Moz با این کارها در تلاش است تا ایندکس خود را به Google گوگل کند کند. اما ما میدانیم که گوگل، هزاران بار در سال، ایندکس خود را به روز می کند.

بنابراین، باید دامنه دامنه امتیاز را بررسی کنید، مراقب باشید که وب سایت خود را داشته باشید.

در زمان نظارت بر دامین اتوریتی، همیشه خود را با سایت های مشابه مورد سنجش قرار دهید و برای سنجش عملکرد وب سایت خود، تنها به دامین اتوریتی متعهد نیست. اگر دینین اتوریتی را به عنوان یک فاکتور محتاطانه در نظر بگیریم، می توانیم دیداری بهتر نسبت به نحوه عملکرد خود داشته باشیم.

در اینجا ارزش یکی دیگر از ابزارهای Moz مشخص شده به نام Open Site Explorer. ابزار Open Site Explorer با استفاده از طیفی از فاکتورهای Moz مشخص می شود که بخش هایی که در آن سایت های خاص عملکرد خوبی یا بدی دارند. مقایسه جزء به جزء سایت ها، راهی برای تشخیص نقاط ضعف و قدرت پروفایل لینکدایی سایت، در مقیاس بزرگتر است.

امتیاز دامین اتوریتی، بدون شک کاربردی است. به ویژه هنگامی که به چشم دروازه نگاهی به کشف بزرگتر آن نگاه می شود. MozBar و Open Site Explorer دسترسی به این فاکتورها را برای همه بازاریابان میسر می سازد. بنابراین می توان از این ابزارها استفاده کرد و پتانسیل هر وب سایت را برای رنک گرفتن تشخیص داد.

دسته بندی : افزایش فروش سایت